takip et: Gönderiler | Yorumlar

Kendi İçine Bakmanın Zamanı

0 yorum
Kendi İçine Bakmanın Zamanı

Yazar Serap Başol, İspanya’ nın pek bilinmeyen doğası, kırsal ve tarihi yollarında geçen zorlu ancak derin iç güzelliklerle dolu, büyülü bir yürüyüş yolculuğunu anlattığı kitabı “Büyülü Yol Camino” ile kendi içinize bakmanızı sağlıyor. Yolculuk, başkent Madrid’ in hareketli yaşantısından ayrılarak çıkılan ve kuzey batıdaki Galisya bölgesinden başlayan “Yıldızların Altında” yerleşik farklı kent ve yörelere uzanıyor. Yaşamında önemli bir değişim geçiren yazar, yol anılarını duyarlı ve akıcı bir dille anlatıyor.

Avrupa kıtasında eski dünyanın bitiş noktasını simgeleyen Finisterre, Atlantik kıyısındaki Donostia, Bilbao ve Santander, Akdeniz kıyısındaki Valencia’da sanat, tarih, doğa ve kutsallıkla birlikte, yaşanan duyguların izini sürüyor.  Yol boyunca karşılaştığı küçük/büyük etkileyici mucizeleri keyifli bir dille öykü tadında paylaşan Başol, kitabını “Büyülü bir Yol”da büyülenerek ilerlemek isteyen tüm okurları için yazdı.

Siyah Beyaz Yayınları’ ndan çıkan bu yazın kitabı “Büyülü Yol Camino’ da” küreselleşmenin getirdiği birbirinin tıpkısı motiflerin ötesinde nelerin korunduğunu da okuyacaksınız.

11717042_10153469907858147_523082309_n.jpg görüntüleniyor

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +5 (from 5 votes)

Bir önceki yazımız olan Takip Edilesi Instagram Girişimcileri başlıklı makalemizde girişimci, instagram ve instagram girişimcileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlarınızla Katılın

You must be logged in to post a comment.

Get Adobe Flash player