takip et: Gönderiler | Yorumlar

Kurbağa Üreten Kadın Girişimci

1 yorum
Kurbağa Üreten Kadın Girişimci

Sinem Güçlü, sıra dışı bir konuda girişimci olmaya karar vermiş. Bu kararı onu şimdi kadin girisimci-sinem guclu1uluslararası pazarlara taşıyor.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Antalya Kadın Girişimciler Kurulu’nun,
kadın girişimciliğinin geliştirilmesi ve teşvik edilmesine katkı sağlamak amacıyla düzenlediği ‘2014 Yılı Antalya’nın Kadın Girişimcileri Yarışması’ nda ‘İşyeri Açarak Üretim ve Ticaret Yapanlar’ kategorisinde Sinem Güçlü ‘Enstantif kurbağa yetiştiriciliği’ projesiyle birinci oldu.

Yenilebilir enstantif (suni) kurbağa yetiştiriciliği projesiyle yılın girişimci kadını seçilen Sinem Güçlü, “İtalya’da, Avrupa’da kurbağa bacağının fazla sevilen bir yiyecek türü olduğunu gördüm ve dikkatimikadin girisimci-sinem guclu2 çekti. İtalya’dan döndükten sonra yatırım araştırmalarımı sürdürdüm ve bu konuda girişimci olmaya karar verdim.

 Kundu’da Aksu Çayı’nın kenarında 2013’ün Haziran ayında kurduğum 15 dönümlük alanda yetiştirdiğim kurbağaları, İtalya ve Fransa başta olmak üzere Avrupa ülkelerine ihraç ediyorum” dedi.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +7 (from 7 votes)

Bir önceki yazımız olan Girişimci fikirler:Bisikletler İçin başlıklı makalemizde bisiklet, bisiklet lastiği tamiri ve bisiklet sporu hakkında bilgiler verilmektedir.

  1. hazır tasarımlar yorumladı:

    ilk defa böyle bir şey duyuyorum başarılar bu haberleri görmek istiyoruz

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: +2 (from 2 votes)

Yorumlarınızla Katılın

You must be logged in to post a comment.

Get Adobe Flash player