takip et: Gönderiler | Yorumlar

Kıyafetinize Göre Değişen Akıllı Bileklik

0 yorum
Kıyafetinize Göre Değişen Akıllı Bileklik

Değiştirilebilen tasarımlarla akıllı bileklik

Akıllı bileklikler yaşamımızı kolaylaştırma adına, farklı versiyonlarla yavaş yavaş yaygınlaşmaya başladı. Ancak bu bileklik diğerlerinden farklı olarak, estetik yönü daha ön planda olacak şekilde hazırlandı.

Kıyafetlerimizin rengine göre takı ayarlamak her zaman önemli sorunlarımızdan biri olmuştur. Bu akıllı bileklik, bu sorunu şimdilik az renk seçenekli olarak gidermeye çalışsa da, inanılmaz bir kolaylık sağlayacak.

Akıllı telefon ve akıllı bileklik arasında kurulan teknolojik bağlantı ile siyah ve beyaz tasarımlardan oluşan seçeneklerden seçiminizi yaparak, bilekliği kıyafetinize göre ayarlayabileceksiniz.

Girişimci fikirle gelişen, büyüleyici bir tasarımla son derece şık olarak hazırlanan bileklik için, Macar teknoloji şirketi Liber8, IndieGoGo aracılığı ile gerekli olan kapital hedefinin fazlasına şimdiden kolayca ulaştı. Akıllı bileklik kullanıcısı, istediği herhangi bir siyah ve beyaz tasarımı görüntülemek için, akıllı telefonu ile eşitlenen sistemi sayesinde beğendiği tasarımları satın alınabilecek. Ürünün üretimine, 2016 yılında başlanacak.

Diğer aksesuarlar içinde benzer uygulamaların görülmesi çok yakın:)

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 2 votes)

Bir önceki yazımız olan Ya Kadın Olmasaydı… başlıklı makalemizde gelecek, kadın ve neslihan özpolat hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlarınızla Katılın

You must be logged in to post a comment.

Get Adobe Flash player